Що загинуло – Воскресне
Перший благодійний вечір для створення основної експозиції Музею Голодомору
18 грудня
18:00
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

18 грудня 2021 року у Львівській національній опері відбудеться перший благодійний вечір для створення основної експозиції Музею Голодомору "Що загинуло – Воскресне".

Без перебільшення, це знакова подія. Адже це перший із серії обласних благодійних вечорів, які Фонд планує провести впродовж цього та наступних двох років практично в усіх обласних центрах. Це буквальне підтвердження лідерства Львова та області, і власне львів'ян у державотворчих процесах.

Запрошуємо долучитися вас до кола благодійників основної експозиції цілісного комплексу Музею Голодомору, що створюється у Києві.

Ваш благодійний внесок є визначальним для розбудови Музею Голодомору, що стане символічним маніфестом незламності українського народу.
Адже експозиція майбутнього Музею Голодомору – це голоси не лише жертв, а й позиція тих, хто пам'ятає.
Програма благодійного вечора
"Що загинуло - Воскресне":
У рамках благодійного вечора, до Дня пам'яті жертв Голодомору в Україні, Львівська національна опера представить виконання монументального симфонічного твору – Симфонію №2 «Воскресіння» Густава Малера.

Солістки:
Софія Соловій (сопрано)
Тетяна Вахновська (мецо-сопрано)

Хор та симфонічний оркестр Львівської національної опери
Хормейстер – Вадим Яценко
Диригент – Іван Чередніченко.

Також благодійники матимуть змогу познайомитися з Проєктом Музею Голодомору й будуть публічно відзначені організаторами заходу як благодійники основної експозиції Музею Голодомору.

Благодійники: чому ми у Проєкті
Цінності нашої компанії, що впродовж десятиліть відповідальна за підвищення якості життя українців, абсолютно суголосні й цінностям проєкту Творення Музею Голодомору. Адже уроки минулого і культура пам'яті - фундамент для нашого майбутнього. Ми переконані, що неможливо досягати успіху без взаємопідтримки і співучасті кожного у розбудові екосистеми гуманітарного простору української держави.
Філя Жебровська
Голова Наглядової ради компанії "ФАРМАК",
член Наглядової ради Фонду Музею Голодомору
За нашою спиною складна історія і тягар минулого. Ще 30 років тому про велику кількість сторінок української історії ми не могли вільно говорити. Багато з них не були глибоко досліджені. Сьогодні мені приємно, що ми докладаємо багато зусиль, щоб історична правда була встановлена і належним чином вшанована. Музей Голодомору сьогодні є проєктом, що об'єднує всю Україну. Схід і Захід, Південь і Північ. Наша компанія завжди підтримувала різні ініціативи, які вшановують українську історію та культуру.
Тарас Кицмей
Співзасновник і член Ради директорів компанії SoftServe
Наш благодійний фонд впродовж багатьох років підтримує важливі соціальні та культурні проекти в Україні. Звісно, зважаючи на нашу громадянську позицію, ми не могли оминути створення першого у світі Музею Голодомору, адже ми переконані, що довкола нього мають об'єднуватися лідери бізнесу, громадянського суспільства, всі ті, хто пов'язує з Україною своє майбутнє.
Ростислав Кісіль
Президент міжнародної поштово-логістичної компанії Meest
Долучитися до кола благодійників
Благодійний вечір для створення основної експозиції Музею Голодомору - це водночас і перший підсумок фандрейзингової кампанії "Дорога до правди" у Львівській області, і перше публічне пошанування благодійників, завдяки яким створюється нині музей світового рівня.
Усі внески є частиною кампанії "Дорога до правди", а відтак благодійники (відповідно до свого внеску) не лише одержують запрошення на вечір "Що загинуло - Воскресне", а й статус благодійника: "Приятелі", "Друзі", "Партнери", "Співтворці" Музею Голодомору – і відповідно до внеску будуть пошановані у Просторах Подяки музейного комплексу.
БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ ЗА ПАКЕТОМ «ПРИЯТЕЛІ»
Внесок від 27 тисяч грн. (1 запрошення) / 40 тисяч грн. (2 запрошення)
Внесок від 135 тисяч грн. (3 запрошення)
Внесок від 375 тисяч грн. (4 запрошення)
БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ ЗА ПАКЕТОМ "ДРУЗІ"
Внесок від 675 тисяч грн. (від 5 запрошень)
БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ ЗА ПАКЕТОМ "ПАРТНЕРИ"
Внесок від 6 млн. 750 тисяч грн. (кількість запрошень обговорюється індивідуально)
БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ ЗА ПАКЕТОМ "СПІВТВОРЦІ"
Внесок від 27 млн. грн. (кількість запрошень обговорюється індивідуально)
Реєстрація на подію у Львові
Форма для подальшого контакту з вами
Ваше ПІБ
Ваш Email
Контактний телефон
Внесок
Від кого:
Кількість запрошень
Благодійницький пакет
Тип внеску
Мета проєкту
Долучити громаду Львова й Львівщини до створення основної експозиції Музею Голодомору як благодійників проєкту, публічно засвідчити внесок Львова й Львівської області у справу збереження національної пам'яті та підтримки першого у світі Музею Голодомору.
Слово від організаторів
Інформаційні партнери
Контакти
З питань благодійних внесків і запрошень:
Юлія Новобранець
+380937052469
y.novobranets@fdhvm.org

З питань інформаційної співпраці:
Юлія Гаврилюк
+380976291991
j.havryliuk@fdhvm.org